اخبار صنفی شهر فريدونکنار
مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار:

نانوایی متخلف در فریدونکنار پلمب شد

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار از پلمب یک واحد نانوایی متخلف به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

با برگزاری انتخابات مجدد داخلی؛

مجتبی صفایی رئیس جدید اتاق اصناف ایران شد/ارتقای جایگاه عبدالله توانگر نماینده اصناف مازندران در هیات رئیسه

بنا به درخواست ۴نفر از اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران مبنی بر انتخابات مجدد داخلی، عصر امروز، انتخابات داخلی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران برگزار و طی آن مجتبی صفایی رئیس اتاق اصناف ایران شد.

دبیر هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران مطرح کرد؛

سلب آرامش از بازار و کاهش اعتبار واحدصنفی در پی بازرسی‌های موازی/وضعیت مالیات ستانی کنونی اجحاف در حق اصناف است

دبیر هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران با بیان اینکه یکی از اهرم‌های نظارت و تنظیم بازار، بازرسی از واحدهای صنفی است که از طریق نهادهای مختلف از جمله اتحادیه ها و اتاق های اصناف، تعزیرات حکومتی، اماکن، وزارت جهاد کشاوزی، وزارت صمت، وزارت بهداشت و … انجام می شود؛ گفت: مشکل اما وقتی آغاز می شود که از یک واحد صنفی در مدت زمان کم، بازرسی های مکرر و گاها حتی موازی انجام می شود.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار خبر داد:

نانوایی متخلف در فریدونکنار پلمب شد/برخورد قاطعانه با متخلفان در سایه تشدید نظارت‌ها بر بازار

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار از پلمب یک واحد نانوایی متخلف به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران مطرح کرد:

لزوم حذف مالیات از کالاهای اساسی و تنظیم بازاری

دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت:فروش کالاهای تنظیم بازاری و کالاهای اساسی سود چندانی ندارد و در صورتی که مالیات نیز بر آن تحمیل شود، فروش این اقلام برای واحدهای صنفی ضررده می شود.

با برگزاری انتخابات؛

نتایج انتخابات هشتمین دوره هیات رئیسه اتاق اصناف ایران اعلام شد/ راهیابی عبدالله توانگر به جمع هیات رئیسه اتاق اصناف ایران

انتخابات هشتمین دوره هیات رئیسه اتاق اصناف ایران صبح امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد و توانگر نماینده اصناف مازندران از فریدونکنار با 57 رای به جمع هیات رئیسه اتاق اصناف ایران راه یافت.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس مطرح کرد:

وجود مدیران ناکارآمد علت اصلی مشکلات اقتصادی کشور

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مردم با مشکلات اقتصادی زیادی مواجه هستند؛ گفت: مشخص است که وزارت اقتصاد عامل این مشکلات است و در واقع عمده مشکلات اقتصادی کشور به دلیل وجود مدیران ناکارآمد در این وزارتخانه است.

رئیس راهنمایی و رانندگی فریدونکنار:

مسئولان نسبت به جابجایی بازار ماهی فریدونکنار اقدام کنند

یوسف‌تبار با بیان اینکه طی تعطیلات نوروزی سه نفر نیرو از استان به مجموعه انتظامی فریدونکنار اضافه شدند که فقط گره ترافیکی محدوده بازار ماهی فریدونکنار را مدیریت کنند؛ گفت: این کارها مانند یک مُسَکن برای درد است و مسئولان شهرستان باید فکری برای جا به جایی این بازار داشته باشند.

فرمانده انتظامی فریدونکنار اعلام کرد:

پلمب ۳۵ واحد صنفی متخلف در فریدونکنار

در اجرای طرح نظارتی و کنترلی از تعداد ۳۰۰ واحد صنفی فریدونکنار در رسته‌های مختلف به صورت محسوس و نامحسوس بازدید و ضمن صدور اخطار پلمب برای ۵۰ واحد صنفی، ۳۵ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

نماینده مازندران در اتاق اصناف ایران:

نقش اتاق‌های اصناف در تنظیم بازار کمرنگ دیده شده است/تمایل اصناف به فروش فوق‌العاده تا عزم دولتمردان به برپایی نمایشگاهی به وسعت ایران

توانگر نماینده مازندران در اتاق اصناف ایران با بیان اینکه نقش کارشناسی اصناف در تنظیم بازار متاسفانه بسیار کمرنگ دیده شده است؛ گفت: در حالی 90 درصد اصناف مازندران مخالف برپایی نمایشگاه بهاره هستند که سیاست دولت و وزارتخانه متبوع بر برپایی همزمان نمایشگاه بهاره در تمامی استان‌های کشور است و بدنبال برپایی نمایشگاهی به وسعت ایران است.

نماینده مردم بابلسر وفریدونکنار در مجلس:

واردات بی رویه برنج را روی دست کشاورزان باقی گذاشت

باقرزاده، نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان این که برنج روی دست کشاورزان مانده است، واردات بیش از حد نیاز و بی رویه را دلیل آن ذکر کرد.

تور صیادان پُر و دخل ماهی فروشان کم؛

افزایش صید موجب کاهش 40 هزار تومانی هر کیلو ماهی در بازار مازندران شد

به دلیل افزایش ۱۲ درصدی صید طی هفته اخیر در مازندران، قیمت ماهی در بازار ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان در هر کیلوگرم کاهش یافته است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران:

بازار فروش پرندگان مهاجر فریدونکنار تعطیل شد/جمع آوری فروشندگان غیر رسمی در دستور کار

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده بازار اصلی فریدونکنار که محل عرضه پرندگان بوده را تعطیل کردیم؛ گفت: طی هماهنگی انجام شده با دادستانی فریدونکنار مقرر شد تا بساط فروشندگان غیر رسمی و حاشیه این بازار نیز برچیده شود.

آقای استاندار! مشکل مردم را دریابید؛

طرح ملی مسکن فریدونکنار نقطه سر خط/بحران جدید در راه است!

هنوز پس از سه سال در فریدونکنار زمین طرح نهضت ملی مسکن مشخص نشده چه برسد به اینکه بخواهند مسکن را تحویل متقاضی دهند.

آدرس و شماره تماس اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهرستان فریدونکنار

این رسانه قصد دارد در راستای تسهیل در دسترسی عموم و متقاضیان پروانه کسب به اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی مازندران اقدام به انتشار آدرس و شماره تماس آنان به تفکیک شهرستانی کند که در این مجال، به انتشار آدرس و شماره تماس اتاق اصناف و اتحادیه‌هیا صنفی شهرستان فریدونکنار می‌پردازیم:

صفحه 1 از 4