نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

فیلم| مهم‌ترین دستاورد برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی برقراری پیوند میان اصناف و صنعت است

بابایی کارنامی در بازدید از نخستین نمایشگاه ابزارآلات شمال کشور در ساری گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی ابزار موجب برقراری پیوند میان اصناف و تولیدکنندگان شده است و می‌توان از ظرفیت این نمایشگاه‌ها برای استقرار برخی از واحدهای تولیدی صاحب برند در استان بهره برد.

مدیر مسئول مجله تخصصی ابزار و یراق صدرا خبر داد:

فیلم| برگزاری آخرین نمایشگاه تخصصی سال 1402 صنف ابزار در ساری

مهدی نوروزعلی، مدیر مسئول مجله تخصصی ابزار و یراق صدرا و مجری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و کشاورزی گفت: نمایشگاه ساری، چهارمین و آخرین نمایشگاه تخصصی صنف ابزار در سال‌جاری است که به لحاظ حضور برندها و بازدیدکنندگان یک نمایشگاه بسیار خوبی بود.

عکس| نخستین نمایشگاه ابزارآلات شمال کشور در ساری

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و تجاری و همچنین نخستین‌ نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات در شمال کشور در ساری در حال برگزاری است.

فیلم| استقبال پرشور از نخستین نمایشگاه ابزارآلات شمال کشور در ساری

در حالی چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و نجاری و همچنین نخستین‌ نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات شمال کشور در ساری در حال برگزاری است که استقبال بازدیدکنندگان از این نمایشگاه کم نظیر بوده است.

بازدید رئیس صنف ابزارآلات تهران از نمایشگاه تخصصی ابزار ساری

مهدی باقرپور رئیس صنف ابزارآلات تهران در بازدید از نمایشگاه ساری گفت: نمایشگاه ساری هم به لحاظ حضور، هم بازدید و هم برگزاری جزو نمایشگاه‌های خوب صنف ابزار است.

عصر امروز ششم دی‌ماه برگزار شد؛

عکس| آغاز بکار چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات در ساری

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و تجاری و همچنین نخستین‌ نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات در شمال کشور در ساری افتتاح شد.

معاون صنایع عمومی وزارت صمت در آیین افتتاح نمایشگاه ابزارآلات ساری تاکید کرد:

فیلم| لزوم تقسیم کار میان فعالان صنعت ابزار تا توجدی جدی به تولید ملی

معاون صنایع عمومی وزارت صمت با بیان اینکه از تمامی مجموعه‌هایی که در صعت ابزارآلات فعال هستند می‌خواهم که تولید ملی را جدی‌تر بگیرند؛ گفت: تحقق این مهم نیازمند آن است تا تقسیم کار صورت گیرد تا هر یک از امور به نحو احسنت و حرفه‌ای انجام گیرد تا نتایج مطلوب، حاصل شود.

با حضور برترین برندهای فعال در کشور انجام می‌گیرد؛

برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی ابزارآلات شمال کشور از 6 الی 9 دی‌ماه در ساری

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و نجاری برای نخستین‌بار در شمال کشور به میزبانی ساری برگزار خواهد شد.

مدیرعامل کارخانه توری‌های فلزی:

تولیدکنندگان تورهای فلزی گرفتار در تور مشکلات| دولت حامی خوبی برای تولیدکننده نیست

اگرچه صنایع کوچک نقش مهمی در تولید و توزیع ثروت در اقتصاد دارند و در دنیا اولویت ویژه‌ای برای این بخش قائل شده‌اند اما در کشور ما هنوز با کمبود زیرساخت و سرمایه در گردش دست‌وپنجه نرم می‌کنند.