آغاز مرحله سوم طرح فجرانه کالابرگ از امروز

سومین مرحله طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک از امروز (۲۰ فروردین) آغاز می شود.

دلار و طلا در سراشیبی قیمت!

تقاضای غیر واقعی سکه و ارز را گران کرد/ چرا فنر فشرده قیمت ارز جهید؟

هرچه مسائل سیاسی و تنش های منطقه باعث شد تا بازار طلا،سکه و ارز متشنج شود اما عامل اصلی رشد نرخ این کالاها ناشی ازتقاضای غیر واقعی بود که اکنون با فروکش التهاب بازار، نرخ ها مسیر کاهشی را می پیمایند.

کارشناس حوزه انرژی:

خریدوفروش کارت سوخت مصداق بارز سوداگری است

یک کارشناس انرژی گفت: هر گونه خریدوفروش کارت سوخت با هر قیمتی در هر کجای کشور به‌نوعی مصداق بارز سوداگری در بازار است.

رئیس کمسیون تخصصى طلا، جواهر و نقره اتاق اصناف ایران؛

خریداران طلا به فروش مجازی اعتماد نکنند/ انتقاد از عرضه سکه با حباب ۵ میلیون تومان

رئیس کمسیون تخصصى طلا، جواهر و نقره اتاق اصناف ایران گفت: خریداران طلا به هیچ عنوان به فضاى مجازى و مغازه‌های بدون آدرس و مجوز اعتماد نکنند و از خرید طلاى دست دوم که اغلب یا تقلبی بوده و یا عیار مشخصی ندارند، پرهیز کنند.

طبق تبصره ۷ ماده یک قانون تسهیل صدور مجوزها؛

کسب‌وکارها تا ۱۵ اردیبهشت ماه ملزم به دریافت شناسه یکتا هستند

هیأت مقررات‌زدایی و تسهیل مجوزهای کسب‌وکار اعلام کرد؛ تمامی کسب‌وکارها باید حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ شناسه یکتا دریافت کنند و آنهایی که حداکثر ۲ سال پس از اجرای قانون تسهیل صدور مجوزها، شناسه یکتا نداشته باشند از نظر قانونی، فاقد مجوز هستند.

نائب رئیس کمیسیون طلای اتاق اصناف ایران:

قیمت ارز در یک ماه اخیر بر روی طلا اثر گذاشته/ حباب سکه حدود ۷ میلیون تومان است

نائب رئیس کمیسیون طلای اتاق اصناف ایران درباره علت افزایش قیمت طلا در یک ماه اخیر گفت: قیمت جهانی طلا به رکورد بی‌سابقه‌ای دست پیدا کرده و در چند روز اخیر مجدداً بعد از یک تعدیل قیمت کوتاه، در مرز ۲۲۰۰ دلار قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک اتاق اصناف ایران مطرح کرد:

ثبات قیمت مسکن مستلزم ثبات قیمت در بازارهای موازی و قیمت مصالح

رئیس کمیسیون تخصصی مشاوران املاک اتاق اصناف ایران با اشاره به وضعیت بازار مسکن و اجاره در سال گذشته، اظهار کرد: بازار اجاره در سال ۱۴۰۲ با شرایط سختی مواجه شد.

عضو کمیسیون تخصصی مشاوران خودروی اتاق اصناف ایران مطرح کرد:

شرط کاهش قیمت خودرو در سال ۱۴۰۳

عضو کمیسیون تخصصی مشاوران خودروی اتاق اصناف ایران گفت: قیمت خودرو در سال ۱۴۰۳ نیز به میزان تامین نیاز بازار و همچنین نرخ تورم بستگی دارد، اگر نرخ تورم کاهشی شود قیمت خودرو هم کاهش پیدا می‌کند.

برنامه افزایش ظرفیت تولید روزانه پارس در سال جدید

با برنامه‌ریزی صورت گرفته، ظرفیت تولید محصول پارس، از روزانه 400 دستگاه در ابتدای سال کاری 1403 ، در کم‌تر از دوماه به 700 دستگاه در روز خواهد رسید.

نماینده وزیر صمت و دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران عنوان کرد؛

ضرورت اعتماد دولت به بخش خصوصی در سال «جهش تولید با مشارکت مردم»

نماینده وزیر صمت و دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: در سالی که به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» نام گذاری شده است، اعتماد و حمایت دولت از بخش خصوصی الزامی و ضروری است.

رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرخشک نوزادان مطرح کرد

قیمت گذاری دستوری با تولید زیانده شیرخشک؛ ۱۴۰۳،سال سخت تولیدکنندگان شیرخشک

تحویل زاده رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرخشک، گفت: با قیمت گذاری جدید شیرخشک، ‌تولید زیان ده شده و به نظر می رسد سال سختی پیش روی تولیدکنندگان شیرخشک نوزادان باشد.

دبیرکل اتاق اصناف ایران در گفتگوی ویژه خبری تشریح کرد؛

لزوم استفاده از ظرفیت ۷۶۰۰ اتحادیه و ۴۰۰ اتاق اصناف در جهش تولید

امیدواریم امسال با تاکیدات مقام معظم رهبری، دستگاه‌های دولتی و دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت ۷۶۰۰ اتحادیه و ۴۰۰ اتاق اصناف شهرستان‌ها استفاده بیشتری کنند و بخشی از وظایف دولتی را به تشکل‌های صنفی تفویض کنند چراکه آنها به خوبی می‌توانند از پس کارهای بزرگ بر بیایند و به دولت در جهت جهش تولید کمک کنند.

نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران خبر داد؛

استمرار و تداوم بازرسی ها و نظارت بر واحد‌های صنفی در تعطیلات نوروز

نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران از ادامه روند بازرسی ها و نظارت مستمر بر فعالیت واحد‌های صنفی در سطح بازار و اماکن تجاری بصورت مستمر و همچنین نظارت جدی بر قیمت کالاها و خدمات عرضه شده در تعطیلات نوروزی خبر داد.

انتقاد صفایی از عدم پاسخ چندین باره درخواست عضویت اتاق اصناف ایران در شوراهای ملی

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اتاق اصناف ایران به عنوان متولی این بخش از اقتصاد، بارها درخواست عضویت در شوراهای ملی نظیر شورای پول و اعتبار، شورای رقابت، صندوق توسعه ملی و غیره را داده اما پاسخی دریافت نکرده است؛ در حالی که حضور موثر با حق رای در این شوراها و جلسات ملی نه تنها حق اصناف است بلکه برای رشد اقتصادی کشور کشور ودستیابی به توسعه پایدار ضروری است.

رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی نوروزی تاکید کرد؛

«ورود و بسیج همت‌ها، سرمایه‌ها و ابتکارات ملت» در عرصه اقتصاد لازمه تحقق شعار بسیار مهم سال ۱۴۰۳

رهبر معظم انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی و تلاش مسئولان برای «ورود و بسیج همت‌ها، سرمایه‌ها و ابتکارات ملت» در عرصه اقتصاد را لازمه تحقق شعار بسیار مهم سال ۱۴۰۳ یعنی «جهش تولید با مشارکت مردم» خواندند.

صفحه 1 از 1346