شرایط جدید برای فروش لاستیک دولتی اعلام شد

سامانه جامع تجارت اعلام کرد: برای استعلام اطلاعات خودرو از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ در زمان ثبت اسناد فروش به مصرف کننده تایر سواری، شماره برگ سبز خودرو و ۵ رقم انتهای شماره شاسی به صورت الزامی دریافت می شود.

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد:

اعلام ضوابط جدید توزیع و فروش تایر/ فروش تایر از نقش عمده فروش به عمده فروش دیگر ممنوع است

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: اتحادیه های صنفی مرتبط با فروش تایر سواری و واحدهای بازرسی، مکلفند برای اطمینان از توزیع مکفی با قیمت مطابق با ضوابط نرخ گذاری تایرهای وارداتی اقدام کنند.

بازار پرسود ثبت نام لاستیک دولتی/۳۰۰ هزار تومان بده حواله بگیر!

خرید لاستیک با قیمت دولتی این روزها کار ساده‌ای نیست و گاهی اوقات باید در صف‌های طولانی هم منتظر بمانید.

از سوی اتاق‌های اصناف سراسر کشور انجام می‌شود؛

اجرای طرح ویژه «نظارت و بازرسی از بازار تایر خودرو»/ با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد

بازرسان اتاق‌های اصناف سراسر کشور به مدت یک ماه و در قالب طرح ویژه، نظارت بر بازار تایر خودرو را اولویت قرار خواهند داد.

سخنگوی انجمن تایر:

مشکلی در توزیع تایر در بازار وجود ندارد| سامانه فروش اینترنتی لاستیک همچنان متوقف!

سخنگوی انجمن تایر با تاکید بر اینکه مشکلی در توزیع تایر در بازار وجود ندارد، گفت: بر اساس گزارش‌ها، اکنون در بازار توزیع تایر به صورت منظم انجام می‌شود و شاهد کاهش تقاضا هستیم.

دبیرکل اتاق اصناف ایران:

استعلامات بیرونی سامانه جامع تجارت عامل تشکیل صف‌ خرید لاستیک است

دبیرکل اتاق اصناف ایران استعلامات بیرونی موجود در سامانه جامع تجارت برای ارائه لاستیک به مشتری را عامل شکل‌گیری صف‌های خرید دانست.

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

عمده و خرده فروشان لاستیک «کد نقش» دریافت کنند

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دارندگان پروانه کسبِ رسته فروش لاستیک به سامانه جامع تجارت مراجعه کرده و نسبت به اخذ «کد نقش»، «تایید خرید» و «ثبت فروش» کالا‌ اقدام کنند.

معاون نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران:

آغاز رزمایش تشدید نظارت و بازرسی بر بازار لاستیک و روغن خودرو در مازندران/با متخلفان قاطعانه برخورد می‌شود

معاون بازرسی سازمان صمت مازندران از آغاز رزمایش تشدید نظارت و بازرسی بر بنگاه‌های اقتصادی استان خبر داد و گفت: این طرح با اولویت نظارت بر بازار لاستیک و روغن موتور خودرو انجام خواهد پذیرفت.

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

افزایش قیمت و کمبود تایر با ادعای پاسخگو بودن تولید داخل همخوانی ندارد

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در دو حوزه روغن موتور و لاستیک همواره در کشور با حاشیه‌هایی درگیر هستیم که علت این موضوع را باید در انحصار برخی مجموعه‌ها در تولید جستجو کرد.

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران:

هر کیلو لاستیک در دنیا ۳ ​​​​​​ دلار و در کشور۲ دلار است/تعادل بازار تایر مشروط بر آزادسازی قیمت

میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران، گفت: در بازارهای جهانی تایر ۳ دلار به ازای هرکیلو فروخته می شود، اما در کشور تولیدکنندگان تایر با ۲ دلار به ازای هر کیلو آن را عرضه می کنند.

فیلم| ایمانی از انحصار ویژه بازار لاستیک پرده برداشت/لزوم ورود دولت به ابهامات بازار فروش

رئیس اتاق اصناف ساری از انحصار ویژه در بازار لاستیک پرده برداشت و گفت: ضروری است با توجه به ابهامات موجود در عرضه و توزیع لاستیک، دولت با ورود جدی به این موضوع، تصمیمات عاجلی را برای بازگشت آرامش به بازار لاستیک اتخاذ نماید.

رئیس اتحادیه لاستیک فروشان مرکز مازندران:

ضرورت ورود دولت به ابهامات بازار فروش لاستیک/ پلتفرم‌های نوظهور آرامش را از بازار لاستیک گرفت!

رئیس اتحادیه لاستیک فروشان ساری با بیان اینکه پلتفرم‌های نوظهور تنها باعث متضرر شدن عمده فروشان و خرده فروشان بازار لاستیک شده‌اند؛ گفت: ضروری است با توجه به ابهامات موجود در عرضه و توزیع لاستیک، دولت با ورود جدی به این موضوع، تصمیمات عاجلی را برای بازگشت آرامش به بازار لاستیک اتخاذ نماید.

واردات، چوب لاي چرخ اقتصاد داخلي است

واردات کالا‌های خارجی سم مهلک برای اقتصاد داخلی/ فرهنگ استفاده از کالا‌های داخلی نهادینه شود

واردات کالا‌های خارجی سم مهلکی برای اقتصاد داخلی بوده و برای مقابله با ورود کالا‌ها خارجی باید استفاده از کالا‌های داخلی به فرهنگ تبدیل شود.

شالیکاران مازندران با کمبود نشا شالی مواجه شدند

 از آنجایی که بیش از 90 درصد تهیه بذر و خزانه گیری نشا شالی همچنان در مازندران به حالت سنتی است، به دلیل تغییرات شرایط آب و هوایی و بی توجهی به آزمایشات خاک ،شالیکاران با کمبود نشا شالی مواجه شدند.

همه مارک‌های خارجی در بازار «کیلویی‌ها»!

چند سالی است تب «مارک‌پوشی» میان جوانان ایرانی رواج پیدا کرده و پول‌های زیادی برای خرید لباس‌های مارک‌دار پرداخت می‌شود؛ غافل از اینکه بسیاری از این مارک‌ها در بازار پاچنار به شکل عمده خرید و فروش می‌شوند.

صفحه 1 از 13