دفتر رسانه وزارت صمت:

کوروش کمپانی مجوزی از وزارت صمت نداشته است

وزارت صمت اعلام کرد: شرکت کوروش با نام تجاری کوروش کمپانی، در سال ۱۴۰۰ از اتحادیه صنف فروشندگان تجهیزات صوتی تصویری شهرستان تهران، مجوز خرده فروشی تلفن همراه گرفته که مجوز آن صنفی بوده است.

آینده مبهم شالیکاری در یک بام و دو هوای صادرات و واردات؛ برنج ها، خاک می خورند!

هزینه های برنجکاری هر ساله رو به فلک می رود و با این حال همچنان محصول کشاورزان در انبارها مانده و خاک می خورد و آینده شالیکاری غبارآلود و مبهم است.

شکاف در زنجیره تولید تا توزیع صنعت طیور؛

جوجه ها رکورد می زنند، مرغها گران می شوند

رکورد جوجه ریزی در حالی هر ماه در مازندران شکسته که سهم سفره های مردم از این ماده پروتئینی خالی تر می شود و این مساله نشان از ضعف و خلا در زنجیره صنعت طیور دارد.

ثبات قیمت مرغ در بازار عرضه و تقاضای مازندران

بررسی‌های میدانی از بازار مازندران نشان می دهد که قیمت مرغ طی ۱۰روزه اخیر ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار ریال در هرکیلوگرم کاهش یافته و بازار این محصول پروتئینی به ثبات قیمتی و تعادل رسیده است.

مسئولیتی که از وزارت جهاد کشاورزی تا وزارت صمت و اتاق‌های اصناف دست به دست می‌شود؛

رفت و برگشت نظارت بر بازار کالاهای اساسی بین دو وزارتخانه

در حالی که از سال ۱۴۰۰ با اجرای قانون انتزاع، همه وظایف مربوط به تأمین تا واردات و تنظیم بازار محصولات کشاورزی و مواد غذایی از وزارت صنعت، معدن و تجارت منتزع و به وزارت جهادکشاورزی واگذار شد، حالا با دستور رئیس جمهور، دوباره مسئولیت نظارت بر بازار به طور کامل به سازمان حمایت تفویض شده است.

تولید با طعم امیدآفرینی؛

اینجا خبری از رکود نیست

وقتی پای امید آفرینی باز می‌شود، یک روی دیگرش تولید است و هر کجا کارگران آستین همت‌شان پشت خط‌های تولید صنایع، بالا است؛ هم دیگر خبری از رکود نیست و هم نان روی سفره‌ها داغ است.

طی بیانیه‌ای؛

خبرنگاران مازندرانی خواستار برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات شدند

خبرنگاران مازندرانی با امضا بیانیه‌ای خواستار برگزاری مجمع عمومی حضوری خانه مطبوعات شدند.

دزد پررو در ماجرای فساد ۳ میلیارددلاری چای

در سال ۱۳۹۸ به خویشان خود رانت ۳ میلیارد دلاری در موضوع چای می‌دهند و دم برنمی‌آورند و یکسال قبل که دولت آقای رئیسی با این فساد برخورد کرد و عوامل اصلی را برکنار و به قوه قضائیه معرفی کرد، حل دزد پررو یقه صاحب‌خانه را می‌گیرد؛ عجب دوره زمانه‌ای شده؟!

جولان دلالان در نبود نظارت؛

ماجرای کمبود و گرانی گاز مایع در مازندران تا بازار سیاه فروش در روزهای سرد پاییزی

بعد از طرح دونرخی‌شدن گاز مایع از ابتدای آذرماه امسال و تخلف در گرانفروشی، بازار سیاه فروش گاز مایع نیز در این روزهای سرد پاییزی داغ شده است و این ماجرا نگرانی‌هایی را برای شهروندان مازندرانی به وجود آورده است.

ترفند جدید فروش لوازم خانگی؛

شست ها خبر دار می شوند؛ پشت پرده قسطی فروشی سراها به ناز شست خریداران

برخی فروشگاه های بزرگ عرضه لوازم خانگی در ایامی که قدرت خرید مردم به دلیل مشکلات مالی کاهش یافته است، اقدام به اجرای طرح های تبلیغاتی کرده اند که چندان جالب نیست!

سود چین‌های چایکاری در جیب بسازبفروش‌ها؛

چایکار می کوشد، ویلادار می نوشد، ویلاساز می دوشد

عباس آباد- مزارع و باغات چای مازندران هرسال در مقابل ساخت وسازهای بی رویه کوچک تر و چایکاران بی رمق تر از قبل می شوند.

تبعات اجرای طرح جدید تغییر یارانه ها؛

افزایش یارانه نقدی نداریم/ تقلای مسئولان برای ترویج کالابرگ الکترونیکی!

دولت درحالی به اشکال مختلف سعی می کند با افزایش مبلغ یارانه ها، یارانه بگیران را ترغیب به استفاده از کالابرگ کند که به گفته کارشناسان چنین شیوه ای خیلی نمی تواند مردم را از دریافت یارانه نقدی دور کند.

گرانی انحصاری در بازار لوازم خانگی/ حمایت از تولید کننده به ضرر مصرف کننده تمام شد

واردات لوازم خانگی از سال ۱۳۹۷ ممنوع است و لذا مصرف کنندگان مجبور هستند تا محصولات داخلی را با تنوع اندک و البته با قیمت های گزاف خریداری کنند.

معاون دادگستری مازندران خبر داد:

تعیین تکلیف قضایی مجتمع روی زمین‌مانده آبادگران گلوگاه/ باز پس‌گیری زمین 60 هکتاری پروژه در دست بررسی است

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران با اشاره به پیشرفت ۳۰ درصدی مجتمع آبادگران گلوگاه بعد از دو دهه، از ورود دستگاه قضا به این پروژه خبر داد و گفت: در صورت محرز شدن قصور سرمایه‌گذار، اراضی حدود ۶۰ هکتاری این مجتمع، به بیت‌المال باز می‌گردد.

تلخی سرنوشت چای تمامی ندارد؛

واردات چای در اختیار یک شرکت خاص!

طی ماه‌های گذشته رسانه‌ها اعلام کردند که ارز مورد نیاز فقط برای واردات چای دو سال و نیم کشور (بیش از ٩ میلیون یورو) در اختیار یک شرکت خاص قرار گرفته و ثبت سفارش برای کارخانجات تولیدی ممنوع شده است.

صفحه 1 از 63